Випускники - гордість школи

Легеза   Володимир   Семенович

Закінчив  фізико-технічний факультет

Дніпропетровського ДУ.

Кандидат   технічних наук  , начальник проектного відділу конструкторського бюро                                 «Південне» , технічний керівник программ «ЦИКЛОН», «СПЕЙС», «КЛІПЕР»

Дробіт  Андрій  Андрійович

Закінчив  філологічний     факультет  ДДУ. Письменник .

Член спілки журналістів  України

Тернопільська  Галина  Михайлівна

Закінчила Дніпропетровський  сільськогосподарський

інститут  та  фінансово-економічний  інститут.

Головний казначей розрахункової палати управління

казначейства України  у Дніпропетровській області

Таращук   Олександр   Миколайович

Випускник Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту .

Заступник  директора  шахти

ім. Героїв   Космосу

ПАО  «ДТЕК  Павлоградвугілля»

Дробіт  Світлана   Степанівна

Слободенюк   (Васейко )  Лідія Іванівна

Закінчила  Херсонський педагогічний інститут , аспірантуру.  Проректор  з навчально-методичної   роботи  кафедри   психології Херсонського ІППВ,   Відмінник    освіти  України,   кандидат психологічних наук  , доцент . Нагороджена  нагрудним  знаком  «Софія  Русова», почесними  грамотами Міністерства  освіти і науки  України  та Всеукраїнського центру  оцінювання якості освіти . Працює  над упровадженням   дистанційногої  та  кредитно-трансферної   систем навчання  в  безперевну освіту області. Здійснює  наукове  керівництво дисертаційними дослідженнями  здобувачів  інституту.  Має  більше  30  наукових  публікацій.