Досягнення учнів та педагогів навчального закладу

Наші  нагороди

12.09.2014  року   Учениця    11 класу  Машталір  Юлія   посіла   ІІ  місце   в  обласному     конкурсі  "Олімпійський  рух  : історія  і сьогодення "   в номінації  "Література ".Нагороджена грамотою   і  подарунками.

З нагоди   дня   писемності  і мови  9 листопада  учні   школи   презентували   свої  творчі роботи.

Юні   поети    Питайло Світлана ,  Варакута  Ірина , Онасенко Любов  читали   поезії   інтимної, громадянської  , пейзажної лірики .               Зачаровували      есе    Кіндрука   Сергія  .

Вітаємо   !
               Питайло  Світлану , ученицю  10 класу ,   з  перемогою   в  конкурсі   юних  математиків .
              Помазана   Романа , учня  8 класу ,  за  зайняте  ІІ   місце   у ІІ  турі  Всеукраїнських  олімпіад  з фізики.

Питайло  Світлану , ученицю  10 класу ,  за  зайняте  І  місце   у ІІ  турі  Всеукраїнських  олімпіад  з фізики, математики .

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ