Участь у створенні навчальних проектів з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Щоб  прийняти історичний  виклик ХХІ століття, освіта повинна  мати випереджаючий   характер, тобто бути націленою на  розв’язання  проблем нового століття , розвиток  ключових компетенцій вихованців, формування  в  них  проектної  культури , нових способів  мислення й діяльності

Д Е Р Е В О    П Р О Е К Т І В

Вміння працювати з                                                                                                          Народознавчий проект

комп'ютером                    Проект «Чи легко бути добрим»,                                   "Прийди, прийди, весно красна"
дає можливість                    (вч. Максименко О.Я.)

кожному пізнати

віртуальний світ                                                                Проект "Земля - наш спільний дім"

(учитель Шафранська Т.Б.)

Важливим напрямом підвищення конкуренто-спроможності освіти є запровадження в освітній системі України елементів відкритої освіти, яка  останніми двома десятиліттями стала однією з визначальних тенденцій розвитку системи вищої  освіти у багатьох країнах, і принципи якої дедалі більше визнаються стандартом освітньої діяльності. Основою відкритої освіти є відкритий доступ до всіх навчальних матеріалів, істотне  розширення можливостей для колективної роботи в рамках навчального процесу та базований на  комп’ютерних технологіях менеджмент освітнього процесу.

Послання Президента України Віктора Януковича до Українського народу

"Сім    кольорів  щастя" (кер.Крикун Н.П.)

Вчитель -тренер   Варакута В.О.

на  уроці "Школа проти СНІДу"

Участь  в   обласному   проекті  "Дніпропетровська  освітня  мережа"