Семінари, конференції, педради

Семінар  вчителів   фізичної   культури

На   базі  школи   відбувся районний   семінар вчителів фізичної культури з теми  "Формування   навичок здорового способу життя засобами  здоров'язберігаючих технологій " .
      Засобами   комп'ютерних   технологій  заклад презентував   систему  роботи  з  проблеми .   Вчителем фізичної культури Дубовиченко С.М.  було  проведено відкритий  урок,  на   якому  продемонстровано  сучасні  технології навчання, прийоми   і методи  здоров'язберігаючих  технологій  . Вчителі фізичної культури мали змогу ознайомитись  з  різними  оздоровчими технологіями  .Під  керівництвом  учителів  початкових класів  учнями  школи  підготовлено захист проету "Будьмо здорові" , під  час  підготовки  якого  учні  дослідили  , як  наші  предки  ставились  до  здоров'я  людини.  Як  доказ   досліджень  у  виконанні  учнів   звучали  прислів'я , приказки, колядки, щедрівки, пісні , колискові , гуморески ,виконувались   інсценівки, танці , змагання  козаків .

З метою    ефективного   формування здорового способу життя, активної позиції щодо зміцнення і збереження власного здоров’я  , на  основі   аналізу   здоров'язберігаючої    діяльності закладу   рекомендуємо :

1.   Вчителям   фізичної  культури:

1.1. залучати  учнів до здоров’язберігаючого навчального процесу;

1.2.    поєднувати такі форми і види роботи;

•  корекцію порушень соматичного здоров'я з використанням комплексу оздоровчих та медичних заходів без відриву від навчального процесу;

•  різноманітні форми організації навчально-виховного процесу з урахуванням їх психологічного та фізіологічного впливу на учнів.

2. Адміністрації шкіл  та  вчителям фізичної культури, основ  здоров'я :

2.1.  Здійснювати :

•  контроль за виконанням санітарно-гігієнічних норм організації навчально-виховного процесу; нормування навчального навантаження та профілактику перевтоми учнів;

•  медико-психолого-педагогічний моніторинг стану здоров'я, фізичного і психічного розвитку учнів;

•  розробку та реалізацію навчальних програм із формування в учнів навичок ведення здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок;

•  організацію та контроль за дотриманням збалансованого харчування всіх учнів школи.

3.Психологійчній  службі  закладів  , відповідальним  за психологічну  службу:

3.1.  надавати    психологічну допомогу  вчителям та учням у подоланні стресів, стану тривоги; сприяння гуманному ставленню до кожного учня;

3.2. формувати  доброзичливі   взаємовідносини  в учнівських   і педагогічних  колективах   .

4. Головам  профспілкових  комітетів :

• проводити у   школах    заходи, що сприяють збереженню та зміцненню здоров’я вчителів та учнів, створення умов для їх гармонійного розвитку.