Завдання, над якими працює педагогічний колектив:

1. Організаційні задачі:

• Організаційне забезпечення функціонування    навчального   закладу  ;
    • Створити  умов для  забезпечення  рівного доступу учнів до здобуття якісної середньої освіти, чинного законодавства в сфері освіти, виконання конституційних вимог щодо обов’язкової повної загальної середньої освіти і положень інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 року № 646;
    • Забезпеченя    входження  навчального  закладу   в  обласну   освітню  мережу  «Курс.Школа»
    • Створювати  можливості  відкритого    спілкування   через   Інтернет  всіх учасників  навчально-виховного  процесу .

2. Управлінські задачі:

·        Спрямовувати управлінську діяльність  на  самоконтроль, самоаналіз  та   саморозвиток кожного  , самоаналіз  та  саморозвиток кожного  педагогічного об’єкта   з  метою  значного  підвищення   потенціалу  кадрової політики , створення  умов   для  розвитку  творчості , розкриття  талантів   та  можливостей особистості .

·        В  контексті реалізації  положень громадсько-активної  школи  активізувати взаємовідносини  між педагогічними працівниками , батьками   та  громадськими  організаціями .

3.  Методично-кадрові задачі:

·        В  умовах   реалізації моделі розвиваючої освіти   та   роботи  над   науково-методичною  проблемою «Креативна  освіта для  розвитку  інноваційної  особистості «  підвищувати рівень   творчої  активності педагогічних   кадрів.

·        Удосконалювати   зміст  науково-методичногої роботи , забезпечувати  її  національну  спрямованість відповідно  до  економічних , політичних ,  соціокультурних  умов розбудови й  оновлення  української   загальноосвітньої  школи.

·        Забезпечити ефективне  використання всіма педагогічними працівниками навчального  закладу інформаційно-комунікаційних  технологій .

3.  Освітні задачі:

·        забезпечення якісної повноцінної освіти на рівні державного стандарту для всіх учнів школи, на академічному і профільному рівнях  - учням, які мають більш високі навчальні можливості;

·        Активно  запроваджувати  в  практику  роботи   навчальних закладів тестові  форми оцінювання навчальних  досягнень учнів  на  основі  застосування європейського   досвіду впровадження науки  тестології та  завдань  міжнародних    порівняльних  досліджень  ТІМSS 2007, TIMSS 2011 /

4.  Виховні задачі:

·          Спрямувати   виховну  діяльність   на розвиток  інноваційної  особистості;

·          залучати  учнів  до  творчої  діяльності  ;

·          формувати духовні запити   учнів ,  розкривати шляхи  і форми задоволення матеріальних  та  духовних потреб;

·          забезпечувати   інтелектуальний  та  емоційно-вольовий розвиток;

·          сприяти збереженню  і зміцненню психічного і  фізичного здоров'я ;