Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Хуторо-Чаплинська СЗШ була заснована у жовтні 1969 року. З того часу і до сьогодні школа готує до     життя дітей. Більшість з випускників ідуть далі у ВУЗи та професійні технічні училища. Школа надає змогу учневі за період навчання усвідомити своє покликання та хист до діяльності у тій чи іншій сфері роботи. Закінчивши школу учень себе може знайти чи у науковій діяльності, чи у соціально- корисній роботі та ін.

На визначення у майбутній професії впливають високо підготовлені альтруїстичні вчителі. Невелика кількість учнів у класах дозволяє учителеві знайти індивідуальний підхід до кожного учня для подальшої плідної праці на протязі навчального процесу.

18 черв. 2015

В пришкільному таборі "Дружба" відбувся день художників анімалістів!!
11 черв. 2015

В пришкільному таборі "Дружба" відбувся день довкілля!!!
10 черв. 2015

В пишкільному таборі пройшло свято " Бантиків та веснянок"